O mnie

Fotografia pasjonuje mnie od zawsze. Ślub jest niewątpliwie wydarzeniem, które chcemy zapamiętać na zawsze. Nie boję się wyzwań. W swoim działaniu szukam perfekcji, oraz nowych inspiracji. Ciągle się rozwijam i udoskonalam, aby dawać ludziom pełne emocji obrazy. Gwarantuję duże zaangażowanie. W przeciwieństwie do ofert innych fotografów, nie ogranicza nas czas. Plener do zrealizowania w dowolnym terminie i miejscu przed lub po ślubie. Również wyjazdy na sesje ślubne poza granicę. Gwarantuje również szybki czas obróbki materiału foto i video dzięki czemu nie musisz czekać miesiącami na swoje wymarzone zdjęcia. Aktualnie mieszkam w woj. Lubleskiem ale nie boję się żadnych wyzwań i chętnie dojadę w każde miejsce.
Do swojej ekipy dobieram tylko profesjonalistów w swoim fachu pracujących z pełna pasją.
Zapraszam do zapoznania się moją ofertą.

Moje zdjęcia reportażowe z wydarzeń które nas otaczają na co dzień możecie znaleźć w wielu ogólnopolskich i światowych mediach. Zdjęcia krajobrazowe i architektury ozdabiają zaś strony wielu przewodników i gazet o tematyce turystycznej. Również tak uznanych jak LONLEY PLANET czy National Geographic TRAVELER.

Zdjęcia przeze mnie wykonane zdobywały nagrody w niezliczonych konkursach. Jednak za największe osiągnięcie uważam zdjęcie kaplicy św.Rocha w Krasnobrodzie które zajęło II miejsce w największym światowym konkursie fotograficznym organizowanym przez Wikipedie spośród 172 tyś nadesłanych zgłoszeń.

 

TELEFON

881754299

EMAIL

photopank66@gmail.com

SPRZĘTstaram się zawsze aktualizować swój sprzęt o nowinki techniczne. W arsenale znajdują się najnowocześniejsze aparaty bezusterkowe, kamery gopro, kamery 360 oraz drony.

FORMULARZ KONTAKTOWY

    Your Name (required)

    Your Email (required)

    Subject

    Your Message