VIDEORELACJE Z IMPREZ I EVENTÓW

Szykuje się niezapomniana impreza, którą warto uwiecznić na filmie? Zamiast długiego nagrania, zdecyduj się na krótką i ciekawą videorelację! Nagrywanie wideo relacji z eventów wymaga doświadczenia, kreatywnego podejścia i zaawansowanego sprzętu. Uwiecznimy najlepsze momenty organizowanego przez Ciebie eventu i sprawimy, że przejdzie do historii!

Relacje z wydarzeń – jak to się robi?

Videorelacja to forma promocji, która polega na montażu krótkiego filmu z dowolnego wydarzenia. Można go porównać do teledysku – skrót przebiegu eventu wyróżnia się dynamicznym montażem, krótkim czasem trwania oraz wbudowaną ścieżką dźwiękową. Głównym celem filmu jest ukazanie najciekawszych momentów eventu oraz zaciekawienie odbiorców. Wszystkie filmy nagrywamy w najwyższej jakości obrazu 4K.

Tworzymy videorelacje z następujących wydarzeń:
  • festiwale,
  • imprezy masowe,
  • imprezy sportowe,
  • imprezy kulturalne,
  • targi,
  • konferencje,
  • koncerty

Nagrywanie wideo relacji z eventów – dlaczego warto?

Organizacja eventu to czasochłonne przedsięwzięcie, dlatego warto uwiecznić jego efekty nie tylko w celach promocyjnych, lecz również na pamiątkę. Jeśli jesteś organizatorem imprezy, videorelacje możesz zamieścić w swoim portfolio lub wrzucić na stronę internetową organizacji/firmy – w ten sposób dotrzesz do nowych klientów i odbiorców.
Jeśli z kolei organizujesz wydarzenie cykliczne, videorelacja jest świetnym sposobem na promocję eventu i zachęcenie kolejnych osób do uczestnictwa w przyszłorocznych targach czy dniach miasta. Nic tak skutecznie nie oddziałuje na wyobraźnię jak obraz – stworzymy dla Ciebie relacje z wydarzeń, które są pełne emocji, wrażeń i doskonałej zabawy.

Videorelacja – kreatywna metoda promocji

Relacje z eventów stanowią jedną z najatrakcyjniejszych form reklamy. Zamieszczenie krótkiego filmu z wydarzenia jest znacznie bardziej atrakcyjne niż opis eventu, którego – powiedzmy sobie szczerze – prawie nikt nie przeczyta.
Videorelacje sprawdzają się jako metoda promocji firmy, organizatora, miasta czy regionu. Krótką relację z festiwalu, konferencji, targów czy imprezy sportowej można wrzucić na stronę internetową, kanał YouTube i media społecznościowe. Taki film promocyjny świetnie nadaje się do udostępniania w sieci, dzięki czemu możesz w krótkim czasie zyskać nowych klientów/uczestników/obserwujących bez dużych nakładów na reklamę.

 

Oferujemy również profesjonalne foto-relacje i transmisję on-line z imprez i eventów

 

Ile kosztuje nagranie relacji z wydarzeń?

Cena zależy od kilku czynników, dlatego ustalamy ją indywidualnie. Wypełnij krótką ankietę aby poznać szczegóły oferty i otrzymać indywidualną wycenę.

 

NASZE REALIZACJE