Komunia święta

To kolejne wielkie wydarzenie w życiu Waszego dziecka oraz w Waszej rodzinie. Jest to uroczystość często powiązana ze zjazdem rodzinnym z całej Polski i okazja na wspólny obiad w restauracji. Świetnym pomysłem jest zatrudnienie fotografa na Komunię, który zrobi zdjęcia w postaci reportażu z tego dnia oraz dodatkowo wykona pamiątkowe zdjęcia rodzinne.

Sesja Komunijna

Bez względu na to czy wybierzecie opcje zdjęć z Pierwszej Komunii Świętej w formie reportażu, zaczynając od przygotowań w domu, czy tylko pod kościołem lub wraz z obiadem rodzinnym, zawsze znajdziemy czas na wykonanie krótkiej sesji komunijnej. Będą to piękne portrety Waszej córki lub Waszego syna, wykonane w miejscach przez nas wskazanych w najbliższej okolicy realizacji zlecenia.

Pamiątkowe zdjęcia z rodziną

Jeśli będziemy dla Was pracować tylko pod kościołem, obowiązkowo po uroczystości, czekamy na całą rodzinę przed katedrą. Poszukamy odpowiedniego miejsca i rozpoczniemy od rodzinnego zdjęcia grupowego. W następnej kolejności wykonamy indywidualne pamiątkowe zdjęcia z mamą, tatą, rodzeństwem, chrzestnymi, wujkami, ciociami w dowolnych konfiguracjach.

W sytuacji kiedy będziemy wykonywać zdjęcia reportażowe także w restauracji na obiedzie rodzinnym, pozowane zdjęcia z najbliższymi wykonamy w okolicach obiektu w którym będziecie świętować.

Jako nieliczni oferujemy też nagranie teledysków komunijnych które są niezapomnianą pamiątką na długie lata.